Nowy news

• autor: slaby28, 2016-10-16 20:05

Przywozimy z ciężkiego terenu cenne 3 punkty...

Wisła Hacom-Pędewo - Błękitni Podwiesk 2 - 4

Przed meczem z Wisłą mieliśmy do wykonania dwa duże kroki, ponieważ do końca rundy jesiennej pozostały nam dwa mecze. Jeden z nich wykonaliśmy w sobotnie popołudnie... wiedzieliśmy że boisko jakim dysponuje Pędzewo do łatwego terenu nie należy i dużo drużyn gubi tam punkty. Mecz zaczęliśmy od mocnego uderzenia ponieważ już w 8 minucie zdobywamy bramkę a jej autorem jest Woźniak Łukasz po asyście Kowalikowskiego... zdobywając pierwszą bramkę od razu staramy się iść za ciosem co udaje się w 15 min... Kowalikowski wpada w pole karne a całą akcję zamyka Januszewski, który podwyższa wynik na 0-2... w 35 minucie spotkania Karol Biernatowski wyprowadza nasz zespół na trzy bramkowe prowadzenie i wynikiem 0-3 udajemy się na przerwę ...druga połowa spotkania praktycznie niczym się nie różni od pierwszej co udowadnia czwarta bramka autorstwa Krzysztofa Kowalikowskiego .W sytuacji sam na sam po zagraniu Biernatowskiego... niestety w końcówce meczu po raz pierwszy w tym sezonie w zespół wkradło się zbyt duże rozluźnienie i tracimy dwie bramki które nie powinny paść !!! wynikiem 2-4 i trzema cennymi punktami wyjeżdżamy z Pędzewa umacniając się na pozycji lidera serie B ... Przed nami został ostatni krok do zrealizowania przed zasłużonym odpoczynkiem między rundami. Aby móc spokojnie przygotowywać się do rundy rewanżowej w przyszły weekend musimy na własnym terenie ograć Opatrunki Toruń co nie będzie łatwym orzechem do zgryzienia, ponieważ drużyna z Torunia w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze... my obiecujemy jak w każdym meczu walkę do ostatniego gwizdka sędziego!!!

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców oraz sympatyków piłki nożnej na ostatni mecz rundy jesiennej naszej drużyny... SOBOTA  22 października 2016 godzina 15:00 boisko w Podwiesku.. Błękitni Podwiesk - Opatrunki Toruń ...