Aktualności

Dramat na własne życzenie !!!

• autor: slaby28, 2016-09-20 20:55

Po dramatycznym meczu ogrywamy LZS Steklin w doliczonym czasie gry 2 - 1...

Nic nie wskazywało na to że sobotnie popołudnie przyniesie nam oraz naszym kibicom tyle wrażeń. Teoretycznie miał być to jeden z łatwiejszych meczy w naszej lidze. Niestety po raz kolejny nie wykorzystane sytuacje które sobie stwarzamy doprowadzają do dramaturgii... Wynik spotkania nie odzwierciedla gry obu zespołów, i tak na prawdę po pierwszej połowie powinno być już po meczu, a na tablicy z wynikami powinno być 6-0 dla Podwieska...

Mecz zaczął się od groźnych ataków gospodarzy bo już w 10 minucie spotkania powinno być 1-0 niestety marnujemy dogodne sytuacje. Z minuty na minutę dochodzimy do coraz to groźniejszych sytuacji lecz na wysokości zadania staje bramkarz gości który rozgrywał chyba mecz życia...i tak na prawdę gdybyśmy wykorzystali choć połowę sytuacji to druga połowa była by tylko formalnością...A tak na przerwę schodzimy z bezbramkowym wynikiem... Drugą połowę zaczynamy pełni optymizmu atakując bramkę gości którzy, preferowali futbol typowej B klasy "piłka i do przodu"  niestety po jednej z takich "akcji" tracimy bramkę... nieporozumienie naszych obrońców i mamy 0-1 dla Steklina ...Stracona bramka nie podłamała nas , lecz jeszcze bardziej podrażniła a wprowadzeni na boisko Kowalikowski, Szczerbowski i Januszewski jeszcze bardziej ożywili grę ofensywną naszego zespołu...wiedzieliśmy że strzelenie bramki jest kwestią czasu ... Najpierw na listę strzelców w 80 min po zagraniu Szczerbowskiego wpisuje się Kowalikowski ... a następnie w doliczonym czasie gry, a dokładnie w 92 min Januszewski po asyście Kujawowicza...

Wynik spotkania jak najbardziej zasłużony ponieważ goście ze Steklina oddali w całym meczu 3 strzały w tym dwa w światło bramki.... My natomiast mamy srogą nauczkę na przyszłość by słabszych drużyn nie lekceważyć !!!!!!

A już w najbliższą niedzielę (25.09.2016) udajemy się na wyjazdowy mecz do Grzywny aby rozegrać tam kolejny mecz ligowy z Cyklonem II Kończewice. I zapewniamy że do spotkania podchodzimy w pełni skupieni i zdeterminowani !!!